Komunikátor EVOLVEO Q9 Pro Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Komunikátor EVOLVEO Q9 Pro Anobic

Vytvořil ECTACO v Evolveo Q9 · 5/10/2017 08:24:00
Tags: KomunikátorEVOLVEOQ9ProAnobic
Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor Evolveo Q9 Pro LTE Travel je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  

Pokud pracujete v extrémních podmínkách a potřebujete mít svůj telefon neustále u sebe, pojďte se s námi nyní podívat na náš tip, kterým je mobilní telefon Evolveo StrongPhone Q9 Pro. Ten se vyjímá zejména svou vysokou odolností proti poškození a pro nošení při práci je tak ideální volbou. Zařízení zároveň plní veškeré funkce chytrého telefonu. Ať už to tedy bude díky vzhledu, praktickým funkcím, které usnadní každodenní život, nebo díky jeho odolnosti,  budete s telefonem maximálně spokojeni.

Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například: obrázkový slovník, audio a video přehrávač.

Evolveo Q9 Pro je momentálně nejlépe vybavený komunikátor , který si však zachovává stejně vysokou míru ochrany , jako jeho slabší sourozenci . Evolveo Q9 Pro je dual - sim a je ho možné používat s dvěma SIM kartami. Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android 7.0 je ideální pro bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, Evolveo Q9 Pro LTE je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě. 

Clouds
Anobic VT ASK Anobic 7000 Hovoriaci vreckový překladač řeči raj-elektra.cz Ekotestr Soeks Scanmarker Anobic 5000SK PC Translator Výukový tablet Anobic ST výukový tablet akce Překladač Anobic 7000 ectaco Ruggear 500 a vyuka Anobic 4000 Anobic 9000 Pro Tablet Element EVOLVEO Q8 LTE Dětský výukový tablet Partner Lux 2 Překladač Anobic TL skener Překladač Anobic Kapesní překladač Anobic TT Runbo anobic Anobic Translator Ruční skener ScanMarker Air Anobic TS ruggear Travel Runbo Partner Lux 3 jazyková znalost Apps Memrise Apps Duolingvo Scanmarker Air v App Storu... Anobic 6000S Elektronické překladače Jazykové a vzdělávací programy Ruční skener ScanMarker TOP5 Soeks vyuka vreckový překladač řeči Rating Heureka.cz Slovnik Anobic Anobic Výukový Tablet infografika ectaco Tablety Anobic ST Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Evolveo Q8 Green Test ECO software ECTACO Anobic 6000 Ekotester GreenTest Kapesní překladač Anobic ANOBIC VT ASK Anobic 4000 Anobic VT Anobic 5000 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic 8000 Pro info ECTACO Evolveo Q9 soeks Apps Anobic Překladač Anobic TS. Překladače Anobic Scanmarker Air mapy jazykový komunikátor ECTACO ekotester Soeks Anobic 9500 Pro Anobic prekladač Překladač ECTACO Ruční skener ScanMarker Překladač jazykový komunikátor Evolveo Q8 jazykový komunikátor Anobic
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky