Komunikátor EVOLVEO Q9 Pro Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Komunikátor EVOLVEO Q9 Pro Anobic

Vytvořil ECTACO v Evolveo Q9 · 5/10/2017 08:24:00
Tags: KomunikátorEVOLVEOQ9ProAnobic
Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor Evolveo Q9 Pro LTE Travel je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  

Pokud pracujete v extrémních podmínkách a potřebujete mít svůj telefon neustále u sebe, pojďte se s námi nyní podívat na náš tip, kterým je mobilní telefon Evolveo StrongPhone Q9 Pro. Ten se vyjímá zejména svou vysokou odolností proti poškození a pro nošení při práci je tak ideální volbou. Zařízení zároveň plní veškeré funkce chytrého telefonu. Ať už to tedy bude díky vzhledu, praktickým funkcím, které usnadní každodenní život, nebo díky jeho odolnosti,  budete s telefonem maximálně spokojeni.

Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například: obrázkový slovník, audio a video přehrávač.

Evolveo Q9 Pro je momentálně nejlépe vybavený komunikátor , který si však zachovává stejně vysokou míru ochrany , jako jeho slabší sourozenci . Evolveo Q9 Pro je dual - sim a je ho možné používat s dvěma SIM kartami. Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android 7.0 je ideální pro bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, Evolveo Q9 Pro LTE je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě. 

Clouds
Ruční skener ScanMarker Air výukový tablet Ekotester GreenTest Hovoriaci vreckový překladač řeči software ECTACO Apps Memrise Překladač Anobic 7000 Překladač Anobic TL Kapesní překladač Anobic Anobic 5000 Výukový Tablet Anobic 6000 Apps Anobic Partner Lux 2 Anobic VT vreckový překladač řeči Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic Translator Anobic 4000 Anobic prekladač ectaco Ruggear 500 a vyuka anobic Evolveo Q8 Soeks Ekotestr Soeks ruggear PC Translator Anobic 8000 Pro Tablet Element jazyková znalost Jazykové a vzdělávací programy Tablety Anobic ST Runbo raj-elektra.cz Anobic 5000SK Kapesní překladač Anobic TT jazykový komunikátor ekotester Soeks Green Test ECO jazykový komunikátor Evolveo Q8 Výukový tablet Anobic ST info ECTACO Anobic 6000S Scanmarker Air Překladač ECTACO Anobic 4000 ECTACO Scanmarker Air v App Storu... jazykový komunikátor Anobic Překladač Rating Heureka.cz Evolveo Q9 vyuka Anobic VT ASK Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 infografika ectaco Překladač Anobic akce Překladač Anobic TS. mapy Slovnik Anobic Apps Duolingvo Travel Runbo Partner Lux 3 Anobic Anobic TS soeks Dětský výukový tablet Scanmarker EVOLVEO Q8 LTE Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. skener TOP5 Ruční skener ScanMarker Překladače Anobic Ruční skener ScanMarker Anobic 7000 Anobic 9000 Pro
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky