Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe | www.ectaco.cz - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe | www.ectaco.cz

Vytvořil ECTACO v Tablety Anobic ST · 1/2/2018 07:30:00
Tags: VýukovýtabletapřekladačAnobicSTDeluxe

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního tableta Anobic ST Deluxe  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 


 


Clouds
Travel Runbo Překladač Anobic Anobic 6000 Runbo Evolveo Q8 Ruční skener ScanMarker Hovoriaci vreckový překladač řeči Kapesní překladač Anobic TT Scanmarker Air v App Storu... jazykový komunikátor Anobic vyuka Partner Lux 3 Anobic Ruční skener ScanMarker Air Partner Lux 2 Tablety Anobic ST Anobic 5000SK soeks Green Test ECO Dětský výukový tablet ECTACO výukový tablet Ekotestr Soeks Překladače Anobic Výukový Tablet Anobic 6000S Scanmarker Air Anobic prekladač Evolveo Q9 Překladač Anobic TL Slovnik Anobic Anobic VT ASK Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Překladač Elektronické překladače Apps Anobic jazykový komunikátor Evolveo Q8 Překladač Anobic TS. jazykový komunikátor Rating Heureka.cz Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Apps Duolingvo Anobic 4000 software ECTACO raj-elektra.cz info ECTACO ectaco Ekotester GreenTest ruggear mapy Ruční skener ScanMarker Anobic 9000 Pro Překladač Anobic 7000 Anobic 5000 infografika ectaco skener PC Translator Překladač ECTACO Apps Memrise Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Kapesní překladač Anobic jazyková znalost EVOLVEO Q8 LTE Výukový tablet Anobic ST Anobic 8000 Pro ANOBIC VT ASK Anobic TS Anobic 7000 TOP5 anobic Anobic 4000 akce Soeks Tablet Element Scanmarker Ruggear 500 a vyuka Anobic 9500 Pro ekotester Soeks vreckový překladač řeči Anobic Translator Anobic VT Jazykové a vzdělávací programy
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky