Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe | www.ectaco.cz - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe | www.ectaco.cz

Vytvořil ECTACO v Tablety Anobic ST · 1/2/2018 07:30:00
Tags: VýukovýtabletapřekladačAnobicSTDeluxe

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního tableta Anobic ST Deluxe  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 


 


Clouds
Překladač Rating Heureka.cz Překladač Anobic TL Evolveo Q8 PC Translator Jazykové a vzdělávací programy Anobic VT ASK Překladač Anobic 7000 Slovnik Anobic Dětský výukový tablet akce Ruggear 500 a vyuka anobic Anobic 9000 Pro Výukový Tablet Travel Runbo Ekotestr Soeks výukový tablet Ekotester GreenTest mapy infografika ectaco Anobic 7000 Překladače Anobic Anobic prekladač Anobic 5000SK Anobic 6000 Scanmarker Anobic 4000 Partner Lux 2 Anobic 6000S Partner Lux 3 Hovoriaci vreckový překladač řeči info ECTACO Anobic TS Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Tablet Element ekotester Soeks Green Test ECO Překladač Anobic TS. vreckový překladač řeči EVOLVEO Q8 LTE Runbo Apps Duolingvo Tablety Anobic ST jazyková znalost Kapesní překladač Anobic TT jazykový komunikátor Ruční skener ScanMarker Air ectaco Anobic 5000 Anobic Scanmarker Air v App Storu... Překladač ECTACO ruggear Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 ECTACO Soeks Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Ruční skener ScanMarker Výukový tablet Anobic ST soeks Apps Anobic Ruční skener ScanMarker Anobic 4000 Scanmarker Air Kapesní překladač Anobic Anobic VT software ECTACO Anobic Translator Anobic 8000 Pro jazykový komunikátor Evolveo Q8 vyuka Apps Memrise skener Překladač Anobic Evolveo Q9 TOP5 raj-elektra.cz jazykový komunikátor Anobic
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky